Image Alt
Usługi Relax

Usługi Relax

FACEMODELING

Facemodeling to wielopłaszczyznowa multiterapia, która pomaga ​przywrócić młody wygląd twarzy, zapobiec jej biomechanicznemu starzeniu, wpływając również na harmonię całego organizmu. Poprzez uwolnienie blokad i napięć mięśniowych nie tylko w jej obszarze, uzyskujemy poprawę całej postawy naszego ciała, jak i naszego samopoczucia. W czasie zabiegu wykorzystuję kilka uzupełniających się metod, takich jak:

  • Mioplastyka – mięśniowo-powięziowy masaż głęboki;
  • Osteoplastyka- terapia stosowana w celu poprawienia mobilności tkanek;
  • Akupresura – naturalny sposób do zachowania młodości.

Kobido, Niechirurgiczny Lifting Twarzy

Masaż Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza „Starożytną drogę do Piękna” . Rytuał ten podlega ściśle określonym regułom, bazującym na tradycji medycyny chińskiej.   Masaż Kobido działa na głębokich warstwach naszej skóry i mięśni. Jest kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się zróżnicowaną szybką pracą rąk i palców masażysty. Kiedy ruch jest powolny klient może się zrelaksować, zaś intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry, w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego. Celem japońskiego masażu twarzy i stosowanych technik, jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji  skóry oraz praca na  punktach  akupresury. Wszystko po to aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy i powiązanym ciele. Technika wibracyjna, polegająca na szybkim drżeniu rąk, palców jest powszechnie stosowana w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego uwalniania toksyn z układu chłonnego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Gua Sha – Masaż Twarzy

Energetyzujący, a zarazem niezwykle odprężający masaż wykonywany ruchami naprzemiennymi ręka-kamień. To najczystsza i najgłębsza forma relaksu. Masaż kwarcem Gua Sha jest delikatnym, ale jednocześnie głębokim masażem, który wyraźnie odmładza skórę, drenuje, wspomaga procesy detoksykacyjne i regeneracyjne. Wykonywany na twarz szyję i dekolt jest idealnym relaksem jako samodzielny zabieg lub dopełnieniem rytuału pielęgnacyjnego ciała. Twarz po masażu Gua Sha będzie rozpromieniona i jedwabista, zmarszczki zostaną wypłycone, a Ty poczujesz się zrelaksowany(a) jak nigdy dotąd.

Lomi Lomi Nui

Hawajski świątynny masaż całego ciała ciepłym olejem. Moment zatrzymania się, głębokiego odprężenia, świadomej pracy z ciałem oraz z intencją. Wspólnie szukamy przestrzeni relaksu, koncentrujemy się na miejscach blokad w mięśniach i stawach, przez co uwalniana jest energia kinestetyczna. To umożliwia uwolnienie emocji i resetuje pamięć mięśni, co w konsekwencji balansuje przepływ energii w ciele i umyśle.